Eeldused

Piletite kontrollimiseks läheb vaja internetiühendusega nutiseadet või arvutit. Samuti peab pileteid kontrollival inimesel olema Fienta konto, millega sisse logida. Kui sul on suurem tiim, võid kõigile anda sama konto - samaaegselt on võimalik ühe kontoga sisse logida erinevatest seadmetest.

Piletite kontrollimine mobiiliäpiga 

Nutiseadmega piletite kontrollimiseks tõmba meie tasuta äpp iOS-ile või Androidile järgmistelt linkidelt või otsi rakenduste poest sõna "Fienta".

Äpi kasutamine

Äpi käivitamisel kuvatakse nimekirja tulevatest üritustest. Vali üritus, vajuta nuppu SCAN ja näita kaamerale piletil olevat koodi. Ekraanile ilmub esitatud piletite kogus ja liik ning see märgitakse Fientas kasutatuks.

Teistkordsel sama pileti kontrollimisel kuvatakse teade, et pilet on juba kasutatud.

Testimine

Testimiseks saad kasutada näidispiletit, mille leiad ürituse andmete sisestamisel "Pilet" menüüpunkti alt. Või kasuta siin olevat testkoodi:

Pileti kehtivaks märkimine

Juhul, kui kontrollisid kogemata valet piletit, saad selle märkida taas kehtivaks. Selleks lohista näpuga ekraanil olevat piletiinfot vasakule, kuni ilmub "Undo" nupp. Kliki seda.

Netiühenduse puudumine

Katkendliku või puuduva internetiühenduse korral jätkab äpp tööd ning kuvab vastavat teadet. Pileteid saab sel juhul kontrollida seadmesse salvestatud andmebaasi abil, mis sisaldab viimati valitud ürituse andmeid. Netiühenduse taastumisel laetakse info kontrollitud piletite kohta seadmest Fientasse.

Andmed piletil

Vaikimisi kuvatakse pileti kontrollimisel pileti liiki ja kogust. Soovi korral saab kuvada ka muid ostu käigus küsitud andmeid, näiteks konverentsil osaleja nime. Milliseid lisaandmeid kuvatakse, saad sättida Fientas Ostuvorm > Lisaväli alt.

Nimesiltide printimine

Fienta mobiiliäpp võimaldab ostuvormis küsitud andmeid printida Apple Airprint ja Google Cloud Print toetavate seadmetega. Võimaluse seadistamiseks võta meiega ühendust hello@fienta.com

Teiste osapoolte piletid

Äpi abil saab kontrollida ja kehtetuks ka teiste osapoolte, näiteks Piletilevi väljastatud pileteid. Selleks tuleb vastavad piletikoodid esmalt Fienta süsteemi importida. Võimaluse seadistamiseks võta meiega ühendust hello@fienta.com

Piletite kontrollimine arvuti ja koodiskänneri abil

Pileteid on võimalik kontrollida ka erinevate koodiskännerite ja arvutite abil. Seadista oma koodiskänner selliselt, et see loeks "QR Code" vormingus koode ning sisetaks loetud koodi aadressil https://fienta.com/admin/validate asuvasse vormi. Vorm tagastab info pileti kehtivuse kohta ja märgib selle kasutatuks.

Did this answer your question?