Tasuta üritused

Fienta kasutamine on tasuta ürituste korral tasuta. 

Tasulised üritused

Tasuliste ürituste puhul on meie teenustasu 3.5% vahendatud piletite hinnast, minimaalselt 40 senti ostutehingu kohta. Hindadele lisandub käibemaks 20%.

Näide

  • Kui külastaja ostab ühe 6 eurose pileti, siis 3.5% sellest on 6*0.035 = 21 senti. Kuna see on väiksem kui Fienta miinimumtasu, siis sellise ostu teenustasu on 40 senti pluss käibemaks.
  • Kui külastaja ostab korraga kaks 6 eurost piletit, siis kujuneb sellise ostu teenustasuks 2*6*0.035 = 42 senti pluss käibemaks.

Meie hind sisaldab kõiki seonduvaid panga- ja kaardimaksete tasusid. Fientaga liitumine, ürituste avaldamine ja väljamaksed on tasuta. 

Raha liikumine ja väljamaksed

Ostjate raha läbib esmalt erinevaid panku ja maksevahendajaid, kes peavad sellest kinni oma teenustasu. Seejärel jõuab see sõltuvalt makseviisist paari päeva kuni paari nädalase viivitusega Fienta kontole. 

Korraldajale teeme me väljamakse kuu esimestel tööpäevadel eelmise kuu piletmüügi eest, pidades summast kinni oma teenustasu. Lisaks väljamaksele saadame korraldajale ka sellekohase arve, millel on maksetingimusteks märgitud "tasutud". 

Did this answer your question?